hello 2.0.50 - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
hr: %s: opcija `%s' nije jednoznačna

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `--%s' ne dozvoljava argument

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `%c%s' ne dozvoljava argument

en: %s: option `%s' requires an argument
hr: %s: opcija `%s' zahtijeva neophodan argument

en: %s: unrecognized option `--%s'
hr: %s: ne prepoznajem opciju `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hr: %s: ne prepoznajem opciju `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
hr: %s: ilegalna opcija -- %c

en: %s: invalid option -- %c
hr: %s: pogrešna opcija -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
hr: %s: opcija zahtijeva neophodan argument -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
hr: %s: opcija `-W %s' nije jednoznačna

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `-W %s' ne dozvoljava argument

en: Too many arguments
hr: Prevelik broj argumenata

en: Try `%s --help' for more information.
hr: Pokušaj `%s --help' za više informacija.

note: TRANSLATORS: --help output 1 no-wrap
en: GNU hello, THE greeting printing program.
hr: GNU hello, pozdravni program.

note: TRANSLATORS: --help output 2 no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]
hr: Korištenje: %s [OPCIJA]

note: TRANSLATORS: --help output 3 : options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
hr:   -h, --help          prikaži ovu pomoć i završi s radom.
      -v, --version       prikaži informaciju o verziji programa i završi.

note: TRANSLATORS: --help output 4 : options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -m, --mail              print your mail
hr:   -t, --traditional       koristi tradicionalni pozdravni format
      -n, --next-generation   koristi pozdravni format slijedeće generacije
      -m, --mail              pogledaj svoj e-mail

note: TRANSLATORS: --help output 5 (end) TRANSLATORS, please don't forget to add the contact address for your translation! no-wrap
en: Report bugs to <%s>.
hr: Prijavi pogreške i bugove na adresu <%s>.

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
hr: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
    
    Ovaj program dolazi BEZ GARANCIJA; čak niti za njegovu korisnost niti
    pogodnost za pojedine namjene. Možete redistribuirati kopije programa
    pod uvjetima GNU Opće Javne Licence.
    Za više informacija o ovim stvarima, pogledajte datoteku COPYING

en: %s: Incompatible flags: -m and -t
hr: %s: Nekompatibilne zastavice: -m i -t

en: %s: Who are you?
hr: %s: Tko si ti?

en: %s: Cannot find your mail spool file.
hr: %s: Ne mogu pronaći tvoj poštanski sandučić (mailbox).

en: Nothing happens here.
hr: Ništa se ne događa.

en: hello, world
hr: pozdrav, svijete

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
hr: +-------------------+
    | Pozdrav, svijete! |
    +-------------------+

en: Hello, world!
hr: Pozdrav, svijete!

en: %s: Virtual memory exhausted
hr: %s: Iscrpljena virtualna memorija
