hello 2.0.50 - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
hu: %s: `%s' kapcsoló nem egyértelmű

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `--%s' kapcsoló nem fogad el argumentumot

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `%c%s' kapcsoló nem fogad el argumentumot

en: %s: option `%s' requires an argument
hu: %s: a `%s' kapcsoló argumentumot igényel

en: %s: unrecognized option `--%s'
hu: %s: ismeretlen kapcsoló: `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hu: %s: ismeretlen kapcsoló: `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
hu: %s: illegális kapcsoló -- %c

en: %s: invalid option -- %c
hu: %s: érvénytelen kapcsoló -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
hu: %s: a kapcsoló argumentumot igényel -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
hu: %s: a `-W %s' kapcsoló nem egyértelmű

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `-W %s' kapcsoló nem fogad el argumentumot

en: Too many arguments
hu: Túl sok argumentum

en: Try `%s --help' for more information.
hu: Próbáld a `%s --help'-et.

note: TRANSLATORS: --help output 1 no-wrap
en: GNU hello, THE greeting printing program.
hu: GNU hello, AZ üdvözletkiíró program.

note: TRANSLATORS: --help output 2 no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]
hu: Használat: %s [KAPCSOLÓ]

note: TRANSLATORS: --help output 3 : options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
hu:   -h, --help              emlékeztetőt ír ki
      -v, --version           kiírja a program nevét és verzióját

note: TRANSLATORS: --help output 4 : options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -m, --mail              print your mail
hu:   -t, --traditional       hagyományos üdvözlet
      -n, --next-generation   következő generációs üdvözlet
      -m, --mail              kiírja a leveleidet

note: TRANSLATORS: --help output 5 (end) TRANSLATORS, please don't forget to add the contact address for your translation! no-wrap
en: Report bugs to <%s>.
hu: A program hibáit a következő címen jelentheted: <%s>.
    A fordítással kapcsolatos észrevételeket a 
    <translation-team-hu@lists.sourceforge.net> címre várjuk.

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
hu: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    NINCS garancia; még azt sem állítjuk, hogy a program alkalmas a KÖZREADÁSRA
    vagy EGY BIZONYOS FELADAT ELVÉGZÉSÉRE. A GNU %s programot terjesztheted a
    GNU General Public License-ben foglaltak betartásával.
    További részletekért tanulmányozd a COPYING fájlt.

en: %s: Incompatible flags: -m and -t
hu: %s: A -m és -t kapcsolók kizárják egymást

en: %s: Who are you?
hu: %s: Ki vagy?

en: %s: Cannot find your mail spool file.
hu: %s: A leveleidet tartalmazó fájl nem található.

en: Nothing happens here.
hu: Itt semmi sem történik.

en: hello, world
hu: szia, világ

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
hu: +---------------+
    |  Szia Világ!  |
    +---------------+

en: Hello, world!
hu: Szia Világ!

en: %s: Virtual memory exhausted
hu: %s: a virtuális memória elfogyott
