GNU hello 1.3.23 - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
lv: %s: atslēga "%s" nav viennozīmīga.

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lv: %s: atslēga "--%s" nepieļauj argumentu.

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lv: %s: atslēga "%c%s" nepieļauj argumentu.

en: %s: option `%s' requires an argument
lv: %s: atslēga "%s" prasa argumentu.

en: %s: unrecognized option `--%s'
lv: %s: nezināma atslēga "--%s".

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lv: %s: nezināma atslēga "%c%s".

en: %s: illegal option -- %c
lv: %s: atslēga -- %c nav atļauta.

en: %s: invalid option -- %c
lv: %s: atslēga %c nav pareiza.

en: %s: option requires an argument -- %c
lv: %s: atslēga "%c" prasa argumentu.

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lv: %s: atslēga "-W %s" nav viennozīmīga.

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lv: %s: atslēga "-W %s" nepieļauj argumentu.

en: Too many arguments
lv: Par daudz argumentu.

en: %s: Who are you?
lv: %s: Kas jūs esat?

en: Nothing happens here.
lv: Šeit nekas nenotiek.

en: hello, world
lv: sveika, pasaule

en: Hello, world!
lv: Sveika, pasaule!
